Stock Image

ДОДАТОК «MyCITROЁN» — НОВИЙ РІВЕНЬ КОМФОРТУ

 

Додаток «MyCitroёn» тепер є і в Україні. Фірмовий додаток — це справжнє продовження вашого CITROЁN: допомога в пошуку автомобіля на стоянці, контроль поїздок, запис на сервіс і багато іншого. Додаток «MyCitroёn» — новий рівень взаєморозуміння між власником і його автомобілем.

Бренд CITROЁN завжди намагався зробити життя своїх клієнтів комфортнішим та зручнішим: з дня у день від моменту купівлі нового автомобілю. CITROЁN завжди керується своїм головним  девізом — «Inspired By You». Бренд черпає натхнення у своїх клієнтах. Їхні запити і побажання часом призводять до створення несподіваних рішень і технологій. Так народився фірмовий додаток «MyCitroёn», який тепер доступний і в Україні. Тож що таке додаток «MyCitroёn»?

«MyCitroёn» повністю відповідає запитам автовласників і пропонує відразу кілька ключових можливостей:

Комфорт контролю поїздок і експлуатації автомобіля — корисна інформація для тих автомобілістів, хто звик завжди тримати руку на пульсі. Яка витрата палива за останній час? Скільки проїжджає автомобіль за тиждень, за місяць? Яка тривалість поїздок? Тепер контролювати ці параметри —у рази простіше. У цьому допоможе програма «MyCitroёn». Надодаток все управління та статистика виконані максимально просто і зручно. А звіти, які видає програма — інтуїтивно зрозумілі. Крім того, додаток «MyCitroёn» допомагає зробити використання автомобіля зручнішим, пропонуючи функцію розшифровки різних інформаційних символів на приладовій панелі автомобіля.

Комфорт у питаннях сервісного обслуговування — ще один вагомий плюс додатку «MyCitroёn». Адже фірмовий додаток нагадає про необхідність проведення чергового регламентного технічного огляду для автомобіля, при цьому ще й зберігає інформацію про минулі відвідини сервісу. У підсумку — вся сервісна історія автомобіля — збережена в смартфоні його власника. Що важливо, додаток «MyCitroёn» дозволяє заздалегідь вибрати дилерський центр для проведення чергового сервісного обслуговування, переглянути його графік роботи і записатися на сервіс у необхідний час. А ще — розрахувати попередню вартість чергового ТО. Також, передбачений оперативний зв’язок з обраним дилером у разі непередбачених ситуацій з автомобілем.

Комфорт пошуку автомобіля на великій парковці або сусідніх вулицях — вкрай важливий пункт для жителів великих міст, коли залишаєте автомобіль на великій відкритій парковці або в тісній міській забудові. Тож більше не доведеться витрачати час на його пошуки. З додатком «MyCitroёn» все стає простіше, зручніше, легше: за допомогою функції визначення геолокації, власник може помітити місце парковки у додатку і потім швидко знайти найкоротший шлях до свого автомобіля — буквально одним натиском кнопки «Прокласти маршрут». Функція геолокації фіксує у пам’яті пристрою точне місце розташування вашого CITROЁN, аби вам було легше його шукати.

Комфорт зв’язку з улюбленим брендом — адже так важливо тримати контакт з Брендом і завжди бути у курсі справ. З додатком «MyCitroёn» ви зможете першими дізнаватися про доступні акції та пропозиції, ознайомиться з актуальними новинами і стежити за всіма змінами у житті Бренда. А для тих, хто вже думає про оновлення свого CITROЁN, або ж про поповнення в автомобільному сімействі — у вас завжди під рукою онлайн склад доступних нових автомобілів

 

Таким чином, додаток «MyCitroёn»  виводить рівень комфорту і турботи на новий рівень. Власник краще розуміє свій автомобіль CITROЁN, а CITROЁN відповідає взаємністю – і робить щоденне життя людини простішим. Світ CITROЁN — завжди у вашому смартфоні, залишайтеся на зв’язку зі своїм автомобілем з додатком «MyCitroёn».

Про дилера
Центр Ілта Львів

Компанія Ілта Львів — офіційний дилер Citroёn з 2006 року. 

У Citroёn Центр Ілта Львів представлений повний модельний ряд автомобільної марки, включно з серією комерційних авто. 

У 2007 та 2008 роках нам вдалось стати найкращим регіональним дилером Citroёn в Україні. Усе завдяки нашому головному принципу роботи — клієнт має завжди залишатись задоволеним.

Історія Citroёn – це 100 років інновацій та сміливості. Ми намагаємось старанно відповідати стандартам якості, які з року у рік розвивались разом з брендом, започаткованим Андре Сітроеном у 1919 році. 

Сервісне технічне обслуговування автомобілів Citroёn проходить в офіційному сертифікованому сервісному центрі.

Тут ми надаємо повний перелік послуг з технічного, гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів.

Наші працівники вже понад 17 років проходять спеціалізовані навчання і здобувають відзнаки такі, як Найкращий технічний експерт.

Відкрийте для себе світ Citroёn

Чекаємо на Вас в Citroёn Центр Ілта Львів за адресою: м.Львів, вул.Городоцька, 288

Салон

Тел: +38(032) 229-59-79

Адреса: м. Львів вул. Городоцька, 288

Пн-Пт:. 9:00 - 18:00

Сб:. 09:00 - 15:00

Нд.: Вихідний

 

Сервіс

Тел: +38(032) 229-59-79

Адреса: м. Львів вул. Городоцька, 288

Пн-Пт.: 9:00 - 19:00

Сб.: 09:00 - 15:00

Нд.: Вихідний