Stock Image

Бренд CITROЁN представляє Новий CITROЁN ë-C3

  • НАЙКРАЩИЙ У КЛАСІ КОМФОРТ: абсолютно Новий CITROЁN ë-C3 вперше пропонує підвіску CITROЁN Advanced Comfort® у поєднанні з новими сидіннями CITROЁN Advanced Comfort®. Повністю електричний Новий CITROЁN ë-C3 забезпечує нульовий рівень шуму та вібрації – для максимального комфорту та релаксу під час руху.

 

  • ЛЕГКЕ ЖИТТЯ РАЗОМ З ЕЛЕКТРОМОБІЛЕМ завдяки акумуляторній батареї ємністю 44 кВт*год., що забезпечує запас ходу до 320 км (WLTP) та швидку зарядку постійним струмом з потужністю 100 кВт – таким чином акумулятор можна зарядити від 20% до 80% його ємності лише за 26 хвилин.

 

  • ПОВНА КОМПЛЕКТАЦІЯ усім необхідним: Новий CITROЁN ë-C3 дивує та захоплює широким переліком оснащення та неочікуваними «розумними» рішеннями ергономіки, включно з абсолютно новим салоном за концепцією C-ZEN LOUNGE, що дивує інноваційним переосмислення панелі приладів.

 

  • ГАРНЕ СПІВВІДНОШЕННЯ «ЦІНА/ЯКІСТЬ» гарантовано буде однією з переваг Нового CITROЁN ë-C3 – цей доступний електромобіль із запасом ходу в 320 км є найкращим підтвердженням прагнення Бренду CITROЁN зробити електричну мобільність доступною для всіх. Новинка в Європі буде пропонуватися за прозорою ціною від 23 300 євро. А уже до 2025 року обіцяє ще більш доступний ë-C3 із пробігом 200 км, за ціною від 19 990 євро.

 

  • НОВА МОВА ДИЗАЙНУ CITROЁN втілена у Новому CITROЁN ë-C3 – доступний електромобіль побудований на новій BEV-платформі, він демонструє новий стиль кузова та новий «світловий підпис» CITROЁN.

 

 

Бренд CITROЁN представляє четверте покоління популярної моделі CITROЁN C3 й знову сміливо кидає виклик звичним правилам для автомобілів B-класу, розроблених та виготовлених у Європі. Повністю електричний CITROЁN ë-C3 забезпечує найкращий у своєму класі комфорт руху, легкість та простоту експлуатації електроприводу, чудовий рівень оснащення, неймовірне співвідношення «ціна/якість». При цьому Новий CITROЁN ë-C3 не лише має відомий європейський Бренд, але й європейську якість – адже новинка буде вироблятись в Європі.

 

Повністю електричний Новий CITROЁN ë-C3 очолює лінійку четвертого покоління найпопулярнішого автомобіля Бренду – а саме CITROЁN С3 – який було продано у кількості понад 5,6 мільйона одиниць з моменту запуску першого покоління CITROЁN С3 в 2002 році. Сьогодні саме CITROЁN C3 є найпопулярнішою моделлю Бренду з показником у 29% від європейського обсягу продажів всіх автомобілів CITROЁN. За підсумками 2022 року, хетчбек CITROЁN C3 зайняв 11% європейського ринку сегменту В-класу.

 

Важливо те, що абсолютно новий CITROЁN ë-C3 відкриває новий розділ для CITROЁN. Популярний і сміливий французький Бренд переосмислює та заново знаходить себе – у забезпеченні доступної та повністю електричної мобільності для всіх і для кожного. Відповіддю на нові задачі сьогодення є ось такий повністю електричний хетчбек В-класу: який розроблено та виготовлено в Європі, який пропонує переваги нульових викидів та чистої електричної мобільності – при чому дає все це за справедливою доступною ціною.

Про дилера
Центр Ілта Львів

Компанія Ілта Львів — офіційний дилер Citroёn з 2006 року. 

У Citroёn Центр Ілта Львів представлений повний модельний ряд автомобільної марки, включно з серією комерційних авто. 

У 2007 та 2008 роках нам вдалось стати найкращим регіональним дилером Citroёn в Україні. Усе завдяки нашому головному принципу роботи — клієнт має завжди залишатись задоволеним.

Історія Citroёn – це 100 років інновацій та сміливості. Ми намагаємось старанно відповідати стандартам якості, які з року у рік розвивались разом з брендом, започаткованим Андре Сітроеном у 1919 році. 

Сервісне технічне обслуговування автомобілів Citroёn проходить в офіційному сертифікованому сервісному центрі.

Тут ми надаємо повний перелік послуг з технічного, гарантійного та післягарантійного обслуговування автомобілів.

Наші працівники вже понад 17 років проходять спеціалізовані навчання і здобувають відзнаки такі, як Найкращий технічний експерт.

Відкрийте для себе світ Citroёn

Чекаємо на Вас в Citroёn Центр Ілта Львів за адресою: м.Львів, вул.Городоцька, 288

Салон

Тел: +38(032) 229-59-79

Адреса: м. Львів вул. Городоцька, 288

Пн-Пт:. 9:00 - 18:00

Сб:. 09:00 - 15:00

Нд.: Вихідний

 

Сервіс

Тел: +38(032) 229-59-79

Адреса: м. Львів вул. Городоцька, 288

Пн-Пт.: 9:00 - 18:00

Сб.: 09:00 - 15:00

Нд.: Вихідний